Soul-Eater FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soul-Eater FRPG

Az egészséges lélek az egészséges elmében, és az egészséges testben lakozik.
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Társoldalak
A Szfinx előtti környéke I_icon_minitimeSzer. Okt. 30, 2013 10:25 am by Anita Cuccsy

» Közvélemény kutatás
A Szfinx előtti környéke I_icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 5:55 am by Anita Cuccsy

» Küldetés igénylés
A Szfinx előtti környéke I_icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 3:43 am by Anita Cuccsy

» Minták
A Szfinx előtti környéke I_icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 6:37 am by Anita Cuccsy

» Az elveszett gyermekek
A Szfinx előtti környéke I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 10:14 am by Cickafark Camcsatka

» Hiányzások
A Szfinx előtti környéke I_icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 11:12 pm by Cickafark Camcsatka

» Anita Cuccsy
A Szfinx előtti környéke I_icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 9:50 am by Anita Cuccsy

» Csevegő, Dumaláda
A Szfinx előtti környéke I_icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 3:51 am by Soul Eater

» Hórusz-szemének terme.
A Szfinx előtti környéke I_icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2013 9:42 pm by Mifune

Top posting users this week
No user
Top posters
Mifune
A Szfinx előtti környéke I_vote_lcapA Szfinx előtti környéke I_voting_barA Szfinx előtti környéke I_vote_rcap 
Death the Kid
A Szfinx előtti környéke I_vote_lcapA Szfinx előtti környéke I_voting_barA Szfinx előtti környéke I_vote_rcap 
Soul Eater
A Szfinx előtti környéke I_vote_lcapA Szfinx előtti környéke I_voting_barA Szfinx előtti környéke I_vote_rcap 
Anita Cuccsy
A Szfinx előtti környéke I_vote_lcapA Szfinx előtti környéke I_voting_barA Szfinx előtti környéke I_vote_rcap 
Hotaru Mezidath
A Szfinx előtti környéke I_vote_lcapA Szfinx előtti környéke I_voting_barA Szfinx előtti környéke I_vote_rcap 
Abakura Ryuu
A Szfinx előtti környéke I_vote_lcapA Szfinx előtti környéke I_voting_barA Szfinx előtti környéke I_vote_rcap 
Draego
A Szfinx előtti környéke I_vote_lcapA Szfinx előtti környéke I_voting_barA Szfinx előtti környéke I_vote_rcap 
Yami
A Szfinx előtti környéke I_vote_lcapA Szfinx előtti környéke I_voting_barA Szfinx előtti környéke I_vote_rcap 
Cickafark Camcsatka
A Szfinx előtti környéke I_vote_lcapA Szfinx előtti környéke I_voting_barA Szfinx előtti környéke I_vote_rcap 
Daemon Blade
A Szfinx előtti környéke I_vote_lcapA Szfinx előtti környéke I_voting_barA Szfinx előtti környéke I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (18 fő) Hétf. Júl. 15, 2013 11:36 pm-kor volt itt.

 

 A Szfinx előtti környéke

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Mifune
Admin
Admin
Mifune


Hozzászólások száma : 126
IC Hozzászólások Száma : 177
Join date : 2012. Aug. 20.

A Szfinx előtti környéke Empty
TémanyitásTárgy: A Szfinx előtti környéke   A Szfinx előtti környéke I_icon_minitimePént. Dec. 07, 2012 4:43 am

Egy hatalmas terület, ahol mindig tele van árusokkal a környék, illetve töménytelen turista akarja megnézni magának a nagy Szfinxet.
Vissza az elejére Go down
Yami

Yami


Hozzászólások száma : 24
IC Hozzászólások Száma : 26
Join date : 2012. Nov. 30.
Tartózkodási hely : Egy eldugott kis barlangban

Karakterlap
Elfogyasztott lelkek:
A Szfinx előtti környéke Left_bar_bleue1/100A Szfinx előtti környéke Empty_bar_bleue  (1/100)
Tapasztalatpont:
A Szfinx előtti környéke Left_bar_bleue0/0A Szfinx előtti környéke Empty_bar_bleue  (0/0)
Varázserő:
A Szfinx előtti környéke Left_bar_bleue0/0A Szfinx előtti környéke Empty_bar_bleue  (0/0)

A Szfinx előtti környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szfinx előtti környéke   A Szfinx előtti környéke I_icon_minitimePént. Dec. 07, 2012 5:11 am

Egy teljesen átlagos reggelnek indul a mai, minden jól alakul, lelkekből is van pár itthon elraktározva, tehát gyűjteni se kell ma elmenni, szóval minden jól alakul. Ám egyszer csak, betoppan White Bird az ajtón és azt mondja, hogy kövessem majd elmondja a részleteket. Mivel megbízom benne nem kérdezősködöm megyek. Már megyünk egy ideje mikor rákérdezek:
Na akkor mi is történt, vagy mi lesz?
Kaptam egy érdekes fülest, hogy a Szfinxet feltárták és állítólag tele van lelkekkel...mármint azokéval akik eddig megpróbálták kifosztani. Kíváncsi vagyok milyen lehet!
És akkor miért kellet ennyire sietni hacsak egy hülye barlang izét nézünk meg??
Hülye! Ha későn érkezünk már biztos ott lesznek a rendőrök! És nem lenne tanácsos összefutni velük!
Ja értem! Akkor alakulj át!
Ahogy Bird átalakul elkezdek rohanni a Szfinx fele.
Már lehet látni a Szfinxet és azt is, hogy körbe van kerítve. Szerencsére embereket nem látok. Vagy bementek vagy még nem indultak el befele. Mikor oda érek szép lassan körbejárom, hogy hol lehet a bejárat. Hamar meg is találom a mellkas környékén és meglehetősen amatőr módon van leálcázva. Egy homok színű lepedővel van leálcázva. Átvágom és elindulok a Szfinx belsejébe.
Vissza az elejére Go down
Mifune
Admin
Admin
Mifune


Hozzászólások száma : 126
IC Hozzászólások Száma : 177
Join date : 2012. Aug. 20.

A Szfinx előtti környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szfinx előtti környéke   A Szfinx előtti környéke I_icon_minitimePént. Dec. 07, 2012 6:01 am

//lehetőleg ne te mesélj, mivel az az én dolgom Very Happy//

Miután sikerült bejutnod észrevétlenül egy szűk átjáró vezet beljebb, ami fáklyákkal van kivilágítva. Amint eléggé bementél egy hieroglifákkal teli lépcsőház keresztezi utadat. A lépcsősor legalján egy hatalmas terem tárul a szemed elé. Itt is a fáklyák gyenge pislogása borítja be a termet, és emiatt csak nagy nehezen pillanthatod meg a folytatást. Három sötét alagút vezet három különböző irányba, és mindegyik tetején egy-egy jel van. A baloldali fölött egy Szkarabeusz jel,

A Szfinx előtti környéke 774658329images_www.kepfeltoltes.hu_

a középső fölött egy szárnyas kígyó,

A Szfinx előtti környéke Images2_www.kepfeltoltes.hu_

és a jobb oldali fölött egy furcsa szem van a falba vésve.

A Szfinx előtti környéke 1250883288images3_www.kepfeltoltes.hu_

Rajtad áll melyikbe mész be.

//postod addig tartson, míg bemész az egyik átjáróba//
Vissza az elejére Go down
Yami

Yami


Hozzászólások száma : 24
IC Hozzászólások Száma : 26
Join date : 2012. Nov. 30.
Tartózkodási hely : Egy eldugott kis barlangban

Karakterlap
Elfogyasztott lelkek:
A Szfinx előtti környéke Left_bar_bleue1/100A Szfinx előtti környéke Empty_bar_bleue  (1/100)
Tapasztalatpont:
A Szfinx előtti környéke Left_bar_bleue0/0A Szfinx előtti környéke Empty_bar_bleue  (0/0)
Varázserő:
A Szfinx előtti környéke Left_bar_bleue0/0A Szfinx előtti környéke Empty_bar_bleue  (0/0)

A Szfinx előtti környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szfinx előtti környéke   A Szfinx előtti környéke I_icon_minitimePént. Dec. 07, 2012 6:11 am

//A képeket csak a megosztó és a staffok látják (csak úgy mellékesen Very Happy)! És tudom, hogy csak az ajtó választásig kéne tartania a postnak, de a szerepjátékos mivoltom miatt van egy elengedhetetlen dolog://

Megpróbálok levenni egy fáklyát a falról, majd bemegyek a baloldali alagútba és ahogy megyek Bird-nek a nyelével folyamatosan jelölöm az utat (a falon húzom), amerre megyek.
Vissza az elejére Go down
Mifune
Admin
Admin
Mifune


Hozzászólások száma : 126
IC Hozzászólások Száma : 177
Join date : 2012. Aug. 20.

A Szfinx előtti környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szfinx előtti környéke   A Szfinx előtti környéke I_icon_minitimePént. Dec. 07, 2012 7:54 am

FIGYELEM!
MOSTANTÓL A KÜDLETÉSEN A MINIMÁLIS SORMENNYISÉG AZ 5 SOR!!

A fáklyát sikerült levenned, és el is indulsz a Skarabeuszos alagútba, míg egyszer csak zsákutcába nem érsz. Egyszer csak megnyílik a lábad alatt a föld, és egy csúszdán egyre mélyebbre csúszol. A körülötted elsuhogó falból láthatod, hogy egyre nedvesebb lesz a környezeted, így míg csúszol rá kell jönnöd, hogy két dolog történhet. Vagy valami víz felé száguldasz, vagy csak nagy a földnek a víztartalma. Az egyik pillanatban észreveszed, hogy itt a csúszda vége, és te meg repülsz egy jó nagyot, míg egy nagyon sekély kis pocsolyába érkezel.

[Folyt. köv. ITT]
Vissza az elejére Go down
Mifune
Admin
Admin
Mifune


Hozzászólások száma : 126
IC Hozzászólások Száma : 177
Join date : 2012. Aug. 20.

A Szfinx előtti környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szfinx előtti környéke   A Szfinx előtti környéke I_icon_minitimeVas. Dec. 09, 2012 10:21 am

Végre meg érkeztél a Szfinx elé. A hatalmas félig oroszlánt, félig nőt ábrázoló szobor föléd magasodik, és így eltakarja előled a napot. Az óriási árnyékban ténferegtél az építmény felé, és észre kell venned, hogy igen kihalt itt minden. Az árus strandok üresek, a turisták nincsenek, és még az állatok is elkerülik ezt a helyet. Mi a fene folyhat itt?

Lehetőségek:
A, Nyomozol a furcsa csend ügyében
B, Megvizsgálod a Szfinxet
C, Egyéb
Vissza az elejére Go down
Draego

Draego


Hozzászólások száma : 26
IC Hozzászólások Száma : 30
Join date : 2012. Sep. 28.

Karakterlap
Elfogyasztott lelkek:
A Szfinx előtti környéke Left_bar_bleue0/0A Szfinx előtti környéke Empty_bar_bleue  (0/0)
Tapasztalatpont:
A Szfinx előtti környéke Left_bar_bleue0/0A Szfinx előtti környéke Empty_bar_bleue  (0/0)
Varázserő:
A Szfinx előtti környéke Left_bar_bleue50/5000A Szfinx előtti környéke Empty_bar_bleue  (50/5000)

A Szfinx előtti környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szfinx előtti környéke   A Szfinx előtti környéke I_icon_minitimeKedd Dec. 11, 2012 2:23 am

Végre megérkezek a szfinx elé. Nagyon kiszáradtam, és ki is fáradtam az út során, szóval egy nagyot húzok az itókámból, és picit le is ülök pihenni a jó hűs árnyákba. Kis szundikálás után azonban feltűnik valami. ~Nincs itt senki... minden kihalt, még az állatok se járnak erre, már ha a sivatagban egyáltalán vannak állatok~ gondoltam. Aztán úgy döntöttem, hogy ez most konkrétan tökmindegy. Ha a szfinxhez kell mennem, akkor a szfinxhez kell mennem. Ezért hát megindultam a hatalmas lény belseje felé.
Vissza az elejére Go down
Mifune
Admin
Admin
Mifune


Hozzászólások száma : 126
IC Hozzászólások Száma : 177
Join date : 2012. Aug. 20.

A Szfinx előtti környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szfinx előtti környéke   A Szfinx előtti környéke I_icon_minitimeKedd Dec. 11, 2012 2:38 am

Amint bementél a Szfinxbe megpillanthattad, hogy egy fáklya hiányzik, vagyis nem te vagy az egyetlen, aki bent van. Miután a hieroglifákkal teli lépcsőházból kiértél szemeid elé tárul a hatalmas terem, és a három alagút, és mindegyik fölött egy jelkép volt. Egy szkarabeusz, egy szárnyaskígyó és egy furcsa szem volt kifaragva (fentebb láthatod a képeke). Most mi lesz?

A, Bemész a 3 alagút egyikébe
B, Elkezdesz kutakodni a könyvben
C, Visszafordulsz
D, Várod, hogy valami csoda történjen
E, egyéb
Vissza az elejére Go down
Draego

Draego


Hozzászólások száma : 26
IC Hozzászólások Száma : 30
Join date : 2012. Sep. 28.

Karakterlap
Elfogyasztott lelkek:
A Szfinx előtti környéke Left_bar_bleue0/0A Szfinx előtti környéke Empty_bar_bleue  (0/0)
Tapasztalatpont:
A Szfinx előtti környéke Left_bar_bleue0/0A Szfinx előtti környéke Empty_bar_bleue  (0/0)
Varázserő:
A Szfinx előtti környéke Left_bar_bleue50/5000A Szfinx előtti környéke Empty_bar_bleue  (50/5000)

A Szfinx előtti környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szfinx előtti környéke   A Szfinx előtti környéke I_icon_minitimeKedd Dec. 11, 2012 2:42 am

~Hmm... egy fáklya hiányzik.... nem én vagyok itt az egyetlen~ gondoltam, mikor bementem. Ahogy baktattam tovább, egy hatalmas terembe érkeztem, ahol három folyosó volt. Egyik fölött egy szkarabeusz, másik felett egy szárnyas kígyó, harmadik felett pedig egy bogár... nem tudtam eldönteni, melyiken menjek be, habár valami azt súgta, a szárnyas kígyó lesz a megfelelő folyosó. De hogy biztosra menjek, elkezdtem a könyvben utánanézni a jeleknek, hátha segít valamit.
Vissza az elejére Go down
Mifune
Admin
Admin
Mifune


Hozzászólások száma : 126
IC Hozzászólások Száma : 177
Join date : 2012. Aug. 20.

A Szfinx előtti környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szfinx előtti környéke   A Szfinx előtti környéke I_icon_minitimeKedd Dec. 11, 2012 2:47 am

A könyvből rá tudtál jönni, hogy a bogár egy Szkarabeuszt ábrázol, ami Egyiptomban szent állat. Ezenfelül a furcsa szem pedig a Hórusz-szemet ábrázolja, ami az újrakezdésnek a jelképe a könyv szerint. Azonban a kígyóra nem találtál leírást, vagyis nem tudtál meg semmi újat.
Vissza az elejére Go down
Draego

Draego


Hozzászólások száma : 26
IC Hozzászólások Száma : 30
Join date : 2012. Sep. 28.

Karakterlap
Elfogyasztott lelkek:
A Szfinx előtti környéke Left_bar_bleue0/0A Szfinx előtti környéke Empty_bar_bleue  (0/0)
Tapasztalatpont:
A Szfinx előtti környéke Left_bar_bleue0/0A Szfinx előtti környéke Empty_bar_bleue  (0/0)
Varázserő:
A Szfinx előtti környéke Left_bar_bleue50/5000A Szfinx előtti környéke Empty_bar_bleue  (50/5000)

A Szfinx előtti környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szfinx előtti környéke   A Szfinx előtti környéke I_icon_minitimeSzer. Dec. 12, 2012 4:37 am

~Hmm... szóval az a bogár egy szkarabeusz... szent állat... az a szem pedig az újrakezdést jelenti... ami pedig azt a kígyót illeti, ez nekem nem igazán mond semmit... na mindegy... a szem megfelelő lesz, úgyis az lenne a legjobb, ha tiszta lappal tudnék kezdeni Halálvárosban... aztán ha majd úgy alakul, később megnézem a sárkányos jelet is...~ döntöttem el végül, majd kiszedek egy fáklyát, és elindulok jobbra, a szem alagútján.
Vissza az elejére Go down
Mifune
Admin
Admin
Mifune


Hozzászólások száma : 126
IC Hozzászólások Száma : 177
Join date : 2012. Aug. 20.

A Szfinx előtti környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szfinx előtti környéke   A Szfinx előtti környéke I_icon_minitimeSzomb. Május 25, 2013 12:36 am

Választásodat követően el is indulsz a számodra megfelelő járatban. Jó hogy magaddal hoztad a fáklyát, mert amúgy vaksötét lenne, és könnyen szembetalálkozhatnál több alkalommal is a fallal. Már-már azt lehetne hinni, hogy a járatnak se füle se vége, amikor valahonnan a távolból fény szűrődik be. Rajtad áll, hogy tovább mész, vagy inkább visszafordulsz.
Vissza az elejére Go down
Draego

Draego


Hozzászólások száma : 26
IC Hozzászólások Száma : 30
Join date : 2012. Sep. 28.

Karakterlap
Elfogyasztott lelkek:
A Szfinx előtti környéke Left_bar_bleue0/0A Szfinx előtti környéke Empty_bar_bleue  (0/0)
Tapasztalatpont:
A Szfinx előtti környéke Left_bar_bleue0/0A Szfinx előtti környéke Empty_bar_bleue  (0/0)
Varázserő:
A Szfinx előtti környéke Left_bar_bleue50/5000A Szfinx előtti környéke Empty_bar_bleue  (50/5000)

A Szfinx előtti környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szfinx előtti környéke   A Szfinx előtti környéke I_icon_minitimeSzomb. Május 25, 2013 6:42 am

Még szerencse, hogy itt a fáklyám... Itt majdnem mindenhol lefejeltem volna a falat. Gondoltam magamban, miközben mentem a folyosón. Egyszer csak megláttam egy fényt, ami talán az alagút végét is jelentheti. Végre valami jó jel! örvendeztem magamban, és egyenest a fény felé kezdtem szaladni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Szfinx előtti környéke Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Szfinx előtti környéke   A Szfinx előtti környéke I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Szfinx előtti környéke
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A szfinx titka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Soul-Eater FRPG :: Gíza :: Szfinx-
Ugrás: