Soul-Eater FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soul-Eater FRPG

Az egészséges lélek az egészséges elmében, és az egészséges testben lakozik.
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Társoldalak
Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_icon_minitimeSzer. Okt. 30, 2013 10:25 am by Anita Cuccsy

» Közvélemény kutatás
Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 5:55 am by Anita Cuccsy

» Küldetés igénylés
Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 3:43 am by Anita Cuccsy

» Minták
Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 6:37 am by Anita Cuccsy

» Az elveszett gyermekek
Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 10:14 am by Cickafark Camcsatka

» Hiányzások
Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 11:12 pm by Cickafark Camcsatka

» Anita Cuccsy
Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 9:50 am by Anita Cuccsy

» Csevegő, Dumaláda
Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 3:51 am by Soul Eater

» Hórusz-szemének terme.
Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2013 9:42 pm by Mifune

Top posting users this week
No user
Top posters
Mifune
Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_vote_lcapAbakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_voting_barAbakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_vote_rcap 
Death the Kid
Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_vote_lcapAbakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_voting_barAbakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_vote_rcap 
Soul Eater
Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_vote_lcapAbakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_voting_barAbakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_vote_rcap 
Anita Cuccsy
Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_vote_lcapAbakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_voting_barAbakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_vote_rcap 
Hotaru Mezidath
Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_vote_lcapAbakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_voting_barAbakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_vote_rcap 
Abakura Ryuu
Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_vote_lcapAbakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_voting_barAbakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_vote_rcap 
Draego
Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_vote_lcapAbakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_voting_barAbakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_vote_rcap 
Yami
Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_vote_lcapAbakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_voting_barAbakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_vote_rcap 
Cickafark Camcsatka
Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_vote_lcapAbakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_voting_barAbakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_vote_rcap 
Daemon Blade
Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_vote_lcapAbakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_voting_barAbakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (18 fő) Hétf. Júl. 15, 2013 11:36 pm-kor volt itt.

 

 Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 27
IC Hozzászólások Száma : 30
Join date : 2012. Aug. 09.

Karakterlap
Elfogyasztott lelkek:
Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái Left_bar_bleue1/100Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái Empty_bar_bleue  (1/100)
Tapasztalatpont:
Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái Left_bar_bleue0/0Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái Empty_bar_bleue  (0/0)
Varázserő:
Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái Left_bar_bleue0/0Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái Empty_bar_bleue  (0/0)

Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái Empty
TémanyitásTárgy: Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái   Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_icon_minitimePént. Okt. 19, 2012 8:03 am

1.katana stílus: bénító vágás
Ez a technika az első saját magam által kitalált technikáim közül. A használathoz nem szükséges lélekrezonancia. Elég, ha én összpontosítok, és míg kizárok mindent tudatomból a pengém színe megváltozik. Zölden kezd el világítani, és ha megvágom ellenfelem a lélekhullámaimat belevezetem ellenfelembe. A hullámaim szépen lassan elsorvasztják az ellenfél izmait (ideiglenesen), és minél több vágást intézek ellenfelem felé, annál több lélekhullámom száll bele, és annál nehezebben fog mozogni.


A hozzászólást Abakura Ryuu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 22, 2012 9:35 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Death the Kid
Admin
Admin
Death the Kid


Hozzászólások száma : 72
IC Hozzászólások Száma : 96
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Halálváros

Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái   Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_icon_minitimeHétf. Okt. 22, 2012 5:24 am

Hello Ryuu!

Most megint fura dolgot találtam. Igazából ami veled kapcsolatos, az biztos fura Very Happy
Nekem a zöld trutyival van egy kis bajom Sad maga a képesség jó, csak szerintem a lélekhullámokat nem lehet folyadékká változtatni. Én maximum azt tudom elképzelni, hogy a lélekhullámaidat belevezeted őőőő a pengédbe, megvágod az ellenséget, akinek a teste bénulással reagál a hullámokra. Tehát ezt most így nem tudom Smile a világítás maradhat de szentem a trutyit vedd ki mert ez nem a Scooby do xD (bocs hogy megint beléd kötöttem)



. . . . .

Nah ez már szép! a képességet
ELFOGADOM!


A hozzászólást Death the Kid összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 22, 2012 8:38 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 27
IC Hozzászólások Száma : 30
Join date : 2012. Aug. 09.

Karakterlap
Elfogyasztott lelkek:
Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái Left_bar_bleue1/100Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái Empty_bar_bleue  (1/100)
Tapasztalatpont:
Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái Left_bar_bleue0/0Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái Empty_bar_bleue  (0/0)
Varázserő:
Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái Left_bar_bleue0/0Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái Empty_bar_bleue  (0/0)

Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái   Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_icon_minitimeHétf. Okt. 22, 2012 9:35 am

kijavítva Very Happy
Vissza az elejére Go down
Death the Kid
Admin
Admin
Death the Kid


Hozzászólások száma : 72
IC Hozzászólások Száma : 96
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Halálváros

Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái   Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_icon_minitimeHétf. Okt. 22, 2012 8:38 pm

Nah ez már szép! a képességet
ELFOGADOM!

1 lélekpont elérése után használhatod!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái   Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Camcsatka Cickafark technikái
» Hotaru Mezidath & Abakura Ryuu
» Hotaru Mezidath saját technikája
» Draego technikái
» Boszorkányok Technikái

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Soul-Eater FRPG :: Szabályok, Információ :: Játékosok Technikái-
Ugrás: