Soul-Eater FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soul-Eater FRPG

Az egészséges lélek az egészséges elmében, és az egészséges testben lakozik.
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Társoldalak
Abakura Ryuu I_icon_minitimeSzer. Okt. 30, 2013 10:25 am by Anita Cuccsy

» Közvélemény kutatás
Abakura Ryuu I_icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 5:55 am by Anita Cuccsy

» Küldetés igénylés
Abakura Ryuu I_icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 3:43 am by Anita Cuccsy

» Minták
Abakura Ryuu I_icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 6:37 am by Anita Cuccsy

» Az elveszett gyermekek
Abakura Ryuu I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 10:14 am by Cickafark Camcsatka

» Hiányzások
Abakura Ryuu I_icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 11:12 pm by Cickafark Camcsatka

» Anita Cuccsy
Abakura Ryuu I_icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 9:50 am by Anita Cuccsy

» Csevegő, Dumaláda
Abakura Ryuu I_icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 3:51 am by Soul Eater

» Hórusz-szemének terme.
Abakura Ryuu I_icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2013 9:42 pm by Mifune

Top posting users this week
No user
Top posters
Mifune
Abakura Ryuu I_vote_lcapAbakura Ryuu I_voting_barAbakura Ryuu I_vote_rcap 
Death the Kid
Abakura Ryuu I_vote_lcapAbakura Ryuu I_voting_barAbakura Ryuu I_vote_rcap 
Soul Eater
Abakura Ryuu I_vote_lcapAbakura Ryuu I_voting_barAbakura Ryuu I_vote_rcap 
Anita Cuccsy
Abakura Ryuu I_vote_lcapAbakura Ryuu I_voting_barAbakura Ryuu I_vote_rcap 
Hotaru Mezidath
Abakura Ryuu I_vote_lcapAbakura Ryuu I_voting_barAbakura Ryuu I_vote_rcap 
Abakura Ryuu
Abakura Ryuu I_vote_lcapAbakura Ryuu I_voting_barAbakura Ryuu I_vote_rcap 
Draego
Abakura Ryuu I_vote_lcapAbakura Ryuu I_voting_barAbakura Ryuu I_vote_rcap 
Yami
Abakura Ryuu I_vote_lcapAbakura Ryuu I_voting_barAbakura Ryuu I_vote_rcap 
Cickafark Camcsatka
Abakura Ryuu I_vote_lcapAbakura Ryuu I_voting_barAbakura Ryuu I_vote_rcap 
Daemon Blade
Abakura Ryuu I_vote_lcapAbakura Ryuu I_voting_barAbakura Ryuu I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (18 fő) Hétf. Júl. 15, 2013 11:36 pm-kor volt itt.

 

 Abakura Ryuu

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Abakura Ryuu

Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 27
IC Hozzászólások Száma : 30
Join date : 2012. Aug. 09.

Karakterlap
Elfogyasztott lelkek:
Abakura Ryuu Left_bar_bleue1/100Abakura Ryuu Empty_bar_bleue  (1/100)
Tapasztalatpont:
Abakura Ryuu Left_bar_bleue0/0Abakura Ryuu Empty_bar_bleue  (0/0)
Varázserő:
Abakura Ryuu Left_bar_bleue0/0Abakura Ryuu Empty_bar_bleue  (0/0)

Abakura Ryuu Empty
TémanyitásTárgy: Abakura Ryuu   Abakura Ryuu I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2012 12:17 am

Karakternév: Abakura Ryuu

Nem: férfi

Kaszt: Árnyfegyver

Kor: 16

Fegyvermód: - katana, láncos sarló (még nem képes átváltozni), kétpengéjű lándzsa (még nem képes átváltozni), kasza (még nem képes átváltozni)

Fegyvermestered: Djuka Hiashi (későbbiekben)


Kinézet: Barna félhosszú hajú, illetve ugyanilyen színű szeme. Ruhája katonai egyenruhához hasonlít. Általában bakancsot visel, ám a sima cipőket is hordja. Bőrből készült övén két dolgot hord. Az egyik az okarinája, a másik egy kis kést, ami teljesen hétköznapi, és csak önvédelemre használja (lándzsa alakban ez alkotja a másik pengét, és képes úgy átalakítani, hogy saját része legyen). Néha napján felvesz egy különös páncélt, ami vérvörös, és az ahhoz tartozó démonfejes maszkot. Ezt csak akkor hordja, ha küldetésekre megy (néha otthon hagyja), ám néha akkor is felveszi, ha bosszút akar állni valakin.

Fegyvermódba kinézete:
katana
Abakura Ryuu Katana
Különlegesség: hangulatomtól függ a penge színe (csak negatívnál érzéseknél, mivel akkor bevörösödik a penge, ám más féle érzelmeknél a penge hétköznapi színű)

láncos sarló
Abakura Ryuu Lancossarlo

kétpengéjű lándzsa
Abakura Ryuu Landzsa

kasza
Abakura Ryuu 526714138images_www.kepfeltoltes.hu_


Jellem: kitartó bármiben,szabálytisztelő, parancsteljesítő, ám imád harcolni, így néha becsusszan néhány bunyó, ezenkívül könnyen felingerelhető, de nagyrészt nyugodt, és barátságos.


Előtörténet: Születésem pillanata volt életem egyik legrosszabb élménye. Mikor előbújtam anyámból, apám, ki ott állt anyám mellett közelebb jött és megnézett. Alig nézett rám a könnyes szemével a boldogságtól, arca hirtelen komorrá, és hideggé vált. Ugyanezzel az arckifejezéssel nézett anyámra, aki ettől elkezdett óbégatni. Apám először halkan, utána már hangosabban parancsolt a nővére, hogy vigyen ki. De a nővér nem mozdult.
- Vigye el ezt a nyamvadt kölyköt innen! Ő nem lehet az enyém, hisz én lányt akartam! – mondta már ordítva.
- De hisz uram...… - kezdte volna az ápolónő, ám apám a szavába vágott.
- Vigye ki innen! Vagy…... - nem tudta befejezni, mert velem valami nagyon furcsa dolog történt.
Hátamból hirtelen egy penge bújt ki, ami megvágta az ápolónő karját, és elejtett engemet pontosan anyám lábára, ahol is elég hangosan felsírtam. Apám nem is próbált megfogni, helyette nézte, hogy a hátamból kiálló penge belefúródik anyám lábába, eközben széttárta köpönyegét, (amit az orvosok adtak rá, mivel nem akart átöltözni) és előkapott egy Revolvert, és anyám felé fordította, ám az ápolónő hirtelen elütötte a kezéből a fegyvert, amiből a golyó pont az anyám feje fölé fúródott bele. Apám nem sokáig maradt nyugodt, mivel eléggé ideges lett, hogy nem tudta megölni anyámat, éppen ezért egyszerűen nekiment az ápolónőnek, akit könnyedén leütött, és végre foglalkozhatott velem meg anyámmal. Ismét felvette a fegyvert, s anyámra szegezve ezt mondta:
- Na megfizetsz azért, hogy nem lányt szültél nekem. Megígérte, hogy szülsz nekem egy lány gyermeket cserébe, én kifizetem a tartozásaidat! Ezek után te még képes vagy egy fiút szülni nekem? Te undorító...… - nem tudta befejezni, mivel a rendőrség éppen ebben a másodpercben jött be az ajtón. Úgy látszik valaki riasztotta őket. Apám nem habozott sokáig, egyszerűen lelőtte a 3 rendőrt, 3 jól irányított golyóval. Ezek után visszafordította a fegyvert, és lőtt. A golyó pont anyám szíve fölé ment, ami nem rögtön halálos, de igen sok kínt fog átérezni, míg meg nem hal. Apám engem is le akart lőni, ám jött a rendőrségi erősítés, aminek hála én megmenekültem, mivel apám kiugrott az ablakon, és mivel az egy kis kórház volt, ezért az ablak is a földszinten volt, éppen ezért sikerült túlélni. Alig ért földet, már futott is a kocsijához. Amint odaért be is szállt, és már száguldott is padlógázzal el a kórháztól. Én meg ott voltam anyám karjában, mivel én felmásztam karjai közé tudatlanul, hisz nem tudtam felfogni mi is történt a környezetemben. Anyám utolsó életenergiáját is beáldozta arra, hogy üzenetet hagyjon a falon. Vérét használta tinta helyett, és valami furcsa jeleket rajzolt. Miután kész volt, még nyomott egy utolsó, és egyben legelső puszit a fejem búbjára, és végleg eltávozott. Miután a nővér végre magához tért, már székben ült, és letakarták anyámat, míg engem készültek kivinni a szobából, mikor észrevette az üzenetet a falon. Gyorsan átfutotta, és látszott rajta, hogy érti, mi van oda írva. Ezután ment csak az orvosok után. Később, mikor már elült a zaj bement abba a szobába, amelybe a frissen született csecsemőket szokták éjszakára betenni, és kiemelt engem, és elfutott vele, mivel anyám ezt az üzenetet hagyta a falon:
’’Drága Hyomi! Kedves barátom! Miután elmúlt a zaj halálom ügyében kérlek, fogd meg a kicsi Ryuut, és vidd el a régi faházunkba, és ott tanítsad meg neki vére örökségét. Utolsó búcsú: Maya:’’
Hyomi az ápolónő anyám (egyben legjobb barátnőjének) utolsó kérését nem akarta nem véghezvinni, éppen ezért cselekedett úgy, ahogy jelenleg. Elvitt engemet a kijelölt kunyhóhoz, és úgy bánt velem az óta, mintha csak a saját gyerekével bánt volna. És miután tudta, hogy apám vadászni fog rám, így gyorsan kitanított. Egy dolog miatt tudott csak kitanítani fegyver létből, vagyis hogyan tudok átalakulni, illetve visszaváltozni, ám nem tudta megtanítani, hogyanforgasson engem valaki, hisz ő is ugyanolyan fegyver volt, mint én ,így nem tudtuk összehangolni az erőnket. Azért, mert ő maga is fegyver volt, pontosabban egy kasza. 15 éves koromban, már sikeresen kitanultam a katana formámat, ám nem tudhatta, hogy nem csak ez lakozik bennem. Hyomi nem tudhatta, hogy vérem által képes vagyok anyám hagyatékát (láncos sarló), illetve nagymamám hagyatékát (dupla pengéjű lándzsa) is használni, így erről nem tudva nem is vágytam egyelőre, erre az erőre. 15. születésnapomra Hyomitól egy különleges ajándékot kaptam. Egy vérvörös páncélt, illetve hozzá tartozó démonfejes maszkot, ami maga is vérvörös volt. Ennek az ajándéknak nagyon örültem, és felvilágosított, hogy ezzel a páncélzattal bosszuljam meg anyám gyilkosát, aki most már köztudott lett, hogy nagyszabású gyilkosságokkal foglalatoskodott. Így születésnapom után elérkezett az idő, hogy mestert találjak magamnak, és erre a legjobb hely az Akadémia, így hát elindultam úti célom felé. Egy hét után végre elértem célállomásomhoz, és csodálattal léptem be a bejárati kapun, és elindultam, hogy jelentkezzek az iskolába, mint egy új tanuló.


A hozzászólást Abakura Ryuu összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 25, 2012 5:06 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Death the Kid
Admin
Admin
Death the Kid


Hozzászólások száma : 72
IC Hozzászólások Száma : 96
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Halálváros

Abakura Ryuu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abakura Ryuu   Abakura Ryuu I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2012 12:35 am

Először is, örülök hogy megírtad az előtörténetedet, másodszor, gondolom ez egy két perces munkád volt. Very Happy Ne értsd félre, nem rossz, csak vannak hibák. Először ami szemet szúrt nekem: "Hátamból hirtelen egy penge bújt ki,...
Magától ez szerintem nem történik meg. Másik amit láttam: "Apám nem habozott sokáig(ide kellett volna egy vessző) a
rendőröket egyszerűen lelőtte a 3 rendőrt, 3 jól irányított golyóval."
Sajnos vannak hibák....írási, és technikai is...szóval ezt én most sajnos
NEM TUDOM ELFOGADNI de mihelyst javítod, elfogadom....sok sikert. Egyébként a történet nem volt rossz. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Death the Kid
Admin
Admin
Death the Kid


Hozzászólások száma : 72
IC Hozzászólások Száma : 96
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Halálváros

Abakura Ryuu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abakura Ryuu   Abakura Ryuu I_icon_minitimeSzomb. Aug. 25, 2012 12:54 am

Nah most már jó! Az előtörténetedet ELFOGADOM. Legyél szorgalmas, takarítsd a könyvtárat, ne csak nekem keljen Very Happy és érezd magad jól a fórumon!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Abakura Ryuu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abakura Ryuu   Abakura Ryuu I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Abakura Ryuu
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hotaru Mezidath & Abakura Ryuu
» Abakura Ryuu saját maga által kifejlesztett technikái

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Soul-Eater FRPG :: Karakter készítés :: Előtörténetek-
Ugrás: