Soul-Eater FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soul-Eater FRPG

Az egészséges lélek az egészséges elmében, és az egészséges testben lakozik.
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Társoldalak
Kuro Killer Yami I_icon_minitimeSzer. Okt. 30, 2013 10:25 am by Anita Cuccsy

» Közvélemény kutatás
Kuro Killer Yami I_icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 5:55 am by Anita Cuccsy

» Küldetés igénylés
Kuro Killer Yami I_icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 3:43 am by Anita Cuccsy

» Minták
Kuro Killer Yami I_icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 6:37 am by Anita Cuccsy

» Az elveszett gyermekek
Kuro Killer Yami I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 10:14 am by Cickafark Camcsatka

» Hiányzások
Kuro Killer Yami I_icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 11:12 pm by Cickafark Camcsatka

» Anita Cuccsy
Kuro Killer Yami I_icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 9:50 am by Anita Cuccsy

» Csevegő, Dumaláda
Kuro Killer Yami I_icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 3:51 am by Soul Eater

» Hórusz-szemének terme.
Kuro Killer Yami I_icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2013 9:42 pm by Mifune

Top posting users this week
No user
Top posters
Mifune
Kuro Killer Yami I_vote_lcapKuro Killer Yami I_voting_barKuro Killer Yami I_vote_rcap 
Death the Kid
Kuro Killer Yami I_vote_lcapKuro Killer Yami I_voting_barKuro Killer Yami I_vote_rcap 
Soul Eater
Kuro Killer Yami I_vote_lcapKuro Killer Yami I_voting_barKuro Killer Yami I_vote_rcap 
Anita Cuccsy
Kuro Killer Yami I_vote_lcapKuro Killer Yami I_voting_barKuro Killer Yami I_vote_rcap 
Hotaru Mezidath
Kuro Killer Yami I_vote_lcapKuro Killer Yami I_voting_barKuro Killer Yami I_vote_rcap 
Abakura Ryuu
Kuro Killer Yami I_vote_lcapKuro Killer Yami I_voting_barKuro Killer Yami I_vote_rcap 
Draego
Kuro Killer Yami I_vote_lcapKuro Killer Yami I_voting_barKuro Killer Yami I_vote_rcap 
Yami
Kuro Killer Yami I_vote_lcapKuro Killer Yami I_voting_barKuro Killer Yami I_vote_rcap 
Cickafark Camcsatka
Kuro Killer Yami I_vote_lcapKuro Killer Yami I_voting_barKuro Killer Yami I_vote_rcap 
Daemon Blade
Kuro Killer Yami I_vote_lcapKuro Killer Yami I_voting_barKuro Killer Yami I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (18 fő) Hétf. Júl. 15, 2013 11:36 pm-kor volt itt.

 

 Kuro Killer Yami

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Yami

Yami


Hozzászólások száma : 24
IC Hozzászólások Száma : 26
Join date : 2012. Nov. 30.
Tartózkodási hely : Egy eldugott kis barlangban

Karakterlap
Elfogyasztott lelkek:
Kuro Killer Yami Left_bar_bleue1/100Kuro Killer Yami Empty_bar_bleue  (1/100)
Tapasztalatpont:
Kuro Killer Yami Left_bar_bleue0/0Kuro Killer Yami Empty_bar_bleue  (0/0)
Varázserő:
Kuro Killer Yami Left_bar_bleue0/0Kuro Killer Yami Empty_bar_bleue  (0/0)

Kuro Killer Yami Empty
TémanyitásTárgy: Kuro Killer Yami   Kuro Killer Yami I_icon_minitimePént. Nov. 30, 2012 3:11 am

Karakternév: Kuro Killer Yami

Nem: Férfi

Kaszt: Démontojás

Kor: 18

Fegyvered: White Bird

Fegyvermódja: Kasza

Kuro Killer Yami Anime_Emo_Boy_2_KLRUHU

Kinézet: Fekte, félhosszú haj, fekete, tág pupillájú szemek, sápadt fehér bőr, 180cm magas, vékony, sportos testalkat, 65kg, fekete bőrdzseki, mindkét alkar felfáslizva, bőrkesztyű, fekete farmer láncokkal futtatva, fekete acélbetétes bakancs.

Kuro Killer Yami Alino%20killer%20anime%20phistars%20rezi

Fegyvere kinézete: Fehér haj, csillogó kék szem, hajpánt, fehér kalóz felső, bőr has fogó, fehér szoknya, fekete cipő, 175cm magas, nagy mellekkel, kb 50 kg.

Fegyvermódban kinézete:
Kuro Killer Yami Scythe

Őrülete: A saját psychopatasága (Ugye bár az (animében/mangában is úgy volt, hogy a Démon Isten a félelembe őrült bele, ezért lett ő a félelem Démon Istene.)

Jellem: Psychopata, bárkit megöl a célja elérése érdekébe, nincsenek barátai, csak a fegyverében bízik, a konfliktusait gyilkossággal intézi el, utál emberek közelébe lenni, csak akkor megy emberi társaságba, ha vadászik, imádja a vér látványát, szereti ha az emberek könyörögnek haláluk előtt, amikor csak tud próbál harchelyzetet idézni.

Kuro Killer Yami Psycho_Damien_by_2Dark

Fegyver jelleme: Gonosz, imád gyilkolni, szeret parancsolgatni a társának, az emberlélek a kedvenc étele, mindent megakar ölni ami mozog és nem a társa.

Előtörténet:

Nem túl gazdag, de jómódú családba születtem. A szüleim nagyon szerettek. Mindent megkaptam amit csak kértem. Én is kedveltem a családom. Sokat jártunk éttermekbe, játszóházakba, egyéb rokonokhoz…. Egyszóval szép gyerekkorom volt. Aztán elvittek a szüleim óvodába mikor már elég nagy voltam hozzá. Először rühelltem azt a helyet. Sok gyerek volt és a szüleim mindig egésznapra otthagytak. Viszont fokozatosan kezdtem megkedvelni az óvodát, rengeteget játszottunk, szereztem pár barátot is, de a végén már vártam, hogy az Akadémiába kerüljek. Pár hónap múlva be is kerültem. Kicsit féltem, mert sok volt az idegen arc, de néhány ovis társam bekerült az Akadémiára. Az első nap kaptuk meg a társainkat akikkel ezentúl dolgozni fogunk. Én kaptam White Bird-öt. Egy csinos fehérhajú lányt. Hamar összeszoktunk egymással és lassan mi lettünk a legerősebb diákok. Már néhány erejét is túlszárnyaltuk. Ha jól emlékszem 4 csillagos páros voltunk. Ám egyszer kiderült, hogy az új diákokat beavatás néven megkínoztunk. Nem sokkal később ki is csaptak az akadémiáról és elvettek tőlünk minden összegyűjtött lelket. Mikor a szüleim megtudták, hogy kirúgtak, nagyon (a nagyont úgy kell érteni igazán nagyon nagyon) megvertek. Megfogadtam, hogy soha többet nem fognak látni és elmentem otthonról. Összefutottam White Bird-el és megbeszéltük, hogy bosszút állunk és örökre eltűnünk halálvárosból. Pár nap múlva meg is történt a bosszú amit azóta a „Nagy vérengzés” néven emlegetnek . Minden volt tanárunkat legyilkoltuk és minden szemtanút is, sőt még azokat is akikkel az utcán összefutottunk. Mindegy volt, hogy milyen kapcsolatban álltunk azelőtt az illetővel megöltük, ha volt rá ok, ha nem. A végére meg annyira bekattantunk mindketten, hogy a saját szüleinket is megöltük, annyi volt a különbség az emberek és a szüleink között, hogy a szüleink lelkét megettük. Én White Bird szüleiét ettem meg ő pedig az én szüleim lelkét. A bosszú után kimentünk a városból. Rablóként éltünk. Legyilkoltuk az embereket és elvettük mindenük. Nem zavart, gyerek vagy felnőtt, fiú e vagy lány, mindenkit válogatás nélkül öltünk, ha épp kellett valami és mindenki lelkét felzabáltuk. Én személy szerint a gyerekek lelkét szeretem a legjobban, olyan tiszta és édes az íze. Úgyhogy mostanában a városon kívül egy barlangban élünk és mindennap levadászunk egy-két embert, hogy életben maradjunk, ha pedig szórakozni akarunk elrablunk néhány gyereket és egymás előtt megkínozzuk őket.

Ha az elősztori kicsit rövidre sikerült akkor elnézést, de nem hiszem, hogy ennél több vérengzést kell bele vinni ^-^! Ja és az Adatokban csináltam egykét kiegészítést, mert nem találtam neki sablont az oldalon, úgyhogy csináltam neki sajátot. Ja és a Démontojásoknak a „örültségéről” sem találtam semmit. Ugyebár amibe beleőrült és később Démon Isten lesz olyan Démon Isten lesz amibe beleőrült, én például, ha begyűjtöm a kellő lelket a fegyveremmel együtt akkor én a psychopataság Démon Istene leszek Very Happy.
Vissza az elejére Go down
Death the Kid
Admin
Admin
Death the Kid


Hozzászólások száma : 72
IC Hozzászólások Száma : 96
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Halálváros

Kuro Killer Yami Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro Killer Yami   Kuro Killer Yami I_icon_minitimePént. Nov. 30, 2012 9:37 pm

Üdv az oldalon! Nos...örülök hogy van egy ember aki Démontojás szeretne lenni. Tulajdonképpen igazad van, a Démontojásokhoz még nem írtam sablont, ugyanis nem volt ötletem Very Happy tehát kösz a segítséget. Nah és akkor mondanám azokat amik kicsit megleptek. Az, hogy te, csak úgy megetted az emberlelket. Tudtommal, csak akkor lehet, ha fegyvermester elfogyasztotta a fegyvert. Nem tudom, várj egy kicsit megtárgyaljuk a Staffal. Egyébként a rövidsége nem hiba Very Happy.

. . .

ez esetben
ELFOGADOM!

És sorry hogy ilyen hülye vagyok Very Happy


A hozzászólást Death the Kid összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 02, 2012 4:18 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Mifune
Admin
Admin
Mifune


Hozzászólások száma : 126
IC Hozzászólások Száma : 177
Join date : 2012. Aug. 20.

Kuro Killer Yami Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro Killer Yami   Kuro Killer Yami I_icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2012 3:28 am

Kiddel ellentétben én tudom a választ... az emberek is fogyaszthatnak el emberi lelkeket, így változnak át démontojássá, és ez nem is ritka, hisz vegyük például Al Capone barátunkat, és a csatlósait. Ők is emberi lelkeket esznek, és ha levágják őket démontojássá alakulnak. Nos ha ezt tisztáztuk, akkor szeretném én ELFOGADNI az Előtörténetedet, ám mivel nem én kezdtem el az ellenőrzést, kérlek várd meg Kid válaszát is.
Vissza az elejére Go down
Yami

Yami


Hozzászólások száma : 24
IC Hozzászólások Száma : 26
Join date : 2012. Nov. 30.
Tartózkodási hely : Egy eldugott kis barlangban

Karakterlap
Elfogyasztott lelkek:
Kuro Killer Yami Left_bar_bleue1/100Kuro Killer Yami Empty_bar_bleue  (1/100)
Tapasztalatpont:
Kuro Killer Yami Left_bar_bleue0/0Kuro Killer Yami Empty_bar_bleue  (0/0)
Varázserő:
Kuro Killer Yami Left_bar_bleue0/0Kuro Killer Yami Empty_bar_bleue  (0/0)

Kuro Killer Yami Empty
TémanyitásTárgy: ASd   Kuro Killer Yami I_icon_minitimeSzomb. Dec. 01, 2012 8:01 pm

Hát igazából úgy van a lélek elfogyasztás, hogy akkor válok Démon Istenné, ha megeszem az adott mennyiségű lelket és fegyverem akkor válik "Démon Isten fegyverré" ha ő is megeszi az adott mennyiséget. Asura azért evett, olyan rengeteg mennyiségű lelket, hogy ő is és a "bicskája" is Démon Istenné váljon Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kuro Killer Yami Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kuro Killer Yami   Kuro Killer Yami I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kuro Killer Yami
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Soul-Eater FRPG :: Karakter készítés :: Előtörténetek-
Ugrás: