Soul-Eater FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soul-Eater FRPG

Az egészséges lélek az egészséges elmében, és az egészséges testben lakozik.
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Legutóbbi témák
» Társoldalak
           Algor I_icon_minitimeSzer. Okt. 30, 2013 10:25 am by Anita Cuccsy

» Közvélemény kutatás
           Algor I_icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 5:55 am by Anita Cuccsy

» Küldetés igénylés
           Algor I_icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 3:43 am by Anita Cuccsy

» Minták
           Algor I_icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 6:37 am by Anita Cuccsy

» Az elveszett gyermekek
           Algor I_icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 10:14 am by Cickafark Camcsatka

» Hiányzások
           Algor I_icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 11:12 pm by Cickafark Camcsatka

» Anita Cuccsy
           Algor I_icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 9:50 am by Anita Cuccsy

» Csevegő, Dumaláda
           Algor I_icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 3:51 am by Soul Eater

» Hórusz-szemének terme.
           Algor I_icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2013 9:42 pm by Mifune

Top posting users this week
No user
Top posters
Mifune
           Algor I_vote_lcap           Algor I_voting_bar           Algor I_vote_rcap 
Death the Kid
           Algor I_vote_lcap           Algor I_voting_bar           Algor I_vote_rcap 
Soul Eater
           Algor I_vote_lcap           Algor I_voting_bar           Algor I_vote_rcap 
Anita Cuccsy
           Algor I_vote_lcap           Algor I_voting_bar           Algor I_vote_rcap 
Hotaru Mezidath
           Algor I_vote_lcap           Algor I_voting_bar           Algor I_vote_rcap 
Abakura Ryuu
           Algor I_vote_lcap           Algor I_voting_bar           Algor I_vote_rcap 
Draego
           Algor I_vote_lcap           Algor I_voting_bar           Algor I_vote_rcap 
Yami
           Algor I_vote_lcap           Algor I_voting_bar           Algor I_vote_rcap 
Cickafark Camcsatka
           Algor I_vote_lcap           Algor I_voting_bar           Algor I_vote_rcap 
Daemon Blade
           Algor I_vote_lcap           Algor I_voting_bar           Algor I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (18 fő) Hétf. Júl. 15, 2013 11:36 pm-kor volt itt.

 

  Algor

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Algor

Algor


Hozzászólások száma : 8
IC Hozzászólások Száma : 10
Join date : 2013. May. 18.
Age : 25
Tartózkodási hely : Halálváros

           Algor Empty
TémanyitásTárgy: Algor              Algor I_icon_minitimeVas. Május 26, 2013 8:29 am

Karakternév: Semis Algor

Kaszt: - Fegyvermester

Kor: 14

Fegyvered: -

Fegyvermódja: -

Kinézet: - Haja barna, szeme zöld, ruháit is ezekhez válogatja, esetleg még fekete-fehér. Általában olyan ruhákat hord ami minden helyzetre jó, hidegbe-melegbe, esőbe, gyűjtéskor, ezért kedvencei a vékony, kapucnis-cipzáros sok zsebes ruhák. Ezenkívül még mindenkori viselete a sportcipők, a farmerek és kényelmesebb nadrágok.

Jellem: - Meggondolatlan, felelőtlen, ravasz. Ezekkel tudnám a legjobban jellemezni őt. Sose talál ki semmit se előre, mindig improvizál, folytonos eleme a rohanás. Imád sokáig aludni, még akkor is elkésik ha a telefonja 10 perccel előrébb van állítva. Tipikus felelőtlen tini. Néha viszont egy másik oldala tűnik fel, aki magas karizmával rendelkezik, még egy őrültet is megtudna győzni hogy a húsvéti nyuszi nem a mikulás szánján hozza a rakétákat.

Előtörténet:

Halálvárosban születtem, abban a szokásos sürgés-forgásban. Reggelente kopogtatnak a démontojások, éjszakánként az utcán rohangálnak a szüleim mert „valakinek vigyázni kell a rendre”. Szóval a gyermekkorom meglehetősen…mozgalmas és fárasztó volt. Mikor anyuék nem tartózkodtak otthon a nagymamám vigyázott rám. De mivel Halálvárosban nincs általános iskola, felügyelő mellett a tanári munkát is ő végezte. Ahogy teltek az évek, én egyre jobban untam az otthon ülést, a semmittevést vagy tanulást, helyette inkább a haverokkal lógtam. Velük mindenről lehetett beszélni, és ha baj volt mindig segítettek. Például ők derítették ki hogy fegyvermester vagyok. Egyik este pont erről volt a téma, és másnap már Hakuval banzájkodtunk a hátsó kertbe. És az egészben a legkirályabb az volt, hogy így tudtunk csatázni. Én voltam Hakuval, Jirou Atsuival, szóval így a mindennapos esti program meglett. Haku pihe könnyű harcibot alakot öltött, de én mégis 10 kilós súlyzónak éreztem. Na ez volt a baj. Bárkit is vettem a kezembe mindig ez történt. „Ennyire válogatós ember a földön nincsen!”, folyton ezt gondoltam amikor fegyver húzta a kezem. Tizennégy éves koromba döntöttem el, hogy beiratkozok az Akadémiára. Aznap korán keltem, megreggeliztem, letusoltam, majd el is indultam: tudtam hosszú út lesz. A hatalmas lépcsősoron haladva azon gondolkoztam mi fog hamarabb kinyírni: a napszúrás, vagy a kiszáradás. Mindig mondtam magamnak: már legfeljebb csak 200 van hátra!!! Úgy a felétől már számolni kezdtem, de 11 után meg is untam és pihenőt iktattam be. Viszont az se tartott sokáig! Az a hülye Nap még pihenni se hagyott, egyszerűen égette a hajamat. Új tempót vettem fel, amivel hamarosan fel is értem, de tettem egy kis kitérőt, és először a mosdóba mentem. Nem ittam túl sokat, legfeljebb az Atlanti-óceán száradt ki miattam. Hazafelé már boldogan sétáltam, méghozzá két okból, az egyik az ajándék napernyő, a másik az hogy felvettek! Ám a nagy boldogság hamar véget ért. Mire hazaértem, már üres volt a ház. Mindenhova benéztem hátha ott vannak, még a padlásra is felmentem , de sehol se voltak. Az ágyamon egy levelet találtam.
„Nagyon örülünk hogy felvettek, előre tudtuk. Muszáj felelőségre, önállóságra tanítanunk, bár nagyon fáj ezt kell tennünk. Most egy jó ideig nem fogunk találkozni, de mikor szükséged lesz ránk, ott leszünk veled.” Anyu-Apu-Mama.
Mindenki halottnak hiszi őket, én ez ellenére hiszem hogy élnek. Már két hete vagyok egyedül, haverok megvannak, sokat munkálkodnak, társam nincs, nem tudom mit tehetnék.

Vissza az elejére Go down
Franken Stein Professzor
Admin
Admin
Franken Stein Professzor


Hozzászólások száma : 11
IC Hozzászólások Száma : 12
Join date : 2012. Jul. 28.
Tartózkodási hely : A Laborban

Karakterlap
Elfogyasztott lelkek:
           Algor Left_bar_bleue0/0           Algor Empty_bar_bleue  (0/0)
Tapasztalatpont:
           Algor Left_bar_bleue2500/2500           Algor Empty_bar_bleue  (2500/2500)
Varázserő:
           Algor Left_bar_bleue0/0           Algor Empty_bar_bleue  (0/0)

           Algor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Algor              Algor I_icon_minitimeCsüt. Május 30, 2013 10:29 pm

Rendben, Algor, előtörténetedet ELFOGADOM! Sipirc játszani!
Vissza az elejére Go down
 
Algor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Soul-Eater FRPG :: Karakter készítés :: Előtörténetek-
Ugrás: